OnlinePana

आज : २०७९ चैत्र १३ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
कोरपाटी संवाददाताभाद्र १९, २०७८काठमाडौं
७७९ पटक

१९ भाद्र २०७८, शनिबार

स्वस्तिका महत यतिबेला नेपाली राजनीतिको कान्छी राजनीतिज्ञका रुपमा चर्चामा आएकी छन् । दुल्लु नगरपालिका –३ पालिकी उनी सभापति बनेसँगै सामाजिक सञ्जालमा निकै चर्चा भइरहेको छ ।

उनी दैलेखका स्वर्गीय नेता भुपेन्द्रजङ्ग महतकी छोरी हुन् । बाबाको मृत्युपछि आफूलाई बाबाकै सपना पुरा गर्ने मार्ग सम्हालेकी ती किशोरीको ईच्छाशक्ति र लिएको जिम्मेवारीले सबैलाई सोचमग्न, आकर्षित र चकित तुल्याएको छ । किनकी नेपाली राजनीतिको ईतिहास अँझ भनौ महिला ईतिहासमा यो एउटा पृथक र साहसिक कार्य हो ।

वडा तहका अधिकांश नेतृत्वमा ४० नाघेका व्यक्तिहरुको वर्चश्व भइरहेका बेला उनको भने निकै प्रशंसा भइरहेको छ । काँग्रेसको १४औं महाधिवेशनले देशभरकै राजनीतिक माहौल तातिरहेको बेला २० वर्षीय किशोरीले अवलम्बन गरेको मार्गले नयाँ पुस्तालाई उत्प्रेरणा जगाएको छ ।

माध्यमिक शिक्षा परीक्षासम्म अध्ययन गरेकी उनलाई अहिले देशभरिबाटै बधाई तथा शुभकामनाको ओईरो आईरहेको छ । पार्टी सचिव भुपेन्द्र शाही, सभापति कृष्ण बिसीले फोन गरेर बधाई तथा शुभकामना दिएसँगै सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा पनि टन्नै बधाई आएको उनी बताउँछिन् ।

शुरुमै धेरै जना प्रतिस्पर्धी भएपनि पछि आफूलाई सहमतिमा सभापतिको जिम्मेवारी दिएको उनले बताईन् । दुल्लु नगरपालिका –३ को सम्पूर्ण पार्टी समिति र पार्टीका समितिहरुलाई क्रियाशील बनाउँछै सबैलाई एकजुट एवं एक ढिक्काका साथ अघि बढाउने चाहानाका साथ अघि बढेको उनले जनाएकी छन् ।

 

 

प्रतिकृया दिनुहोस्