OnlinePana

आज : २०८१ आषाढ ९ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
कोरपाटी संवाददातासाउन २४, २०७८काठमाडौं
८६२ पटक

२४ साउन २०७८, आईतबार

‘द भ्वाइस अफ नेपाल ३’ को उपाधि किरण गजमेरले जित्नुभएको छ । उपाधिसँगै उहाँले नगद रु.२५ लाखसमेत प्राप्त गर्नुभएको छ । टीम प्रमोदबाट किरण फाइनलमा प्रवेश गर्नुभएको थियो ।

टीम राजुबाट बाग्लुङकी तारा श्रीष मगर, टीम दीपबाट दार्जीलिङका आर्यन तामाङ र टीम तृष्णाबाट ज्वाला फाइनलिस्ट बने । यी तीनैजना फाइनलिस्टले द भ्वाइसको ट्रफी हातामा पारेका छन्। यो गएको एक हप्तासम्म दर्शकले गरेको भोटका आधारमा किरण विजेता बन्नुभएको हो। अनलाइन तथा एसएमएसमार्फत संसारभर रहेका नेपालीहरुले उनीहरुलाई आफ्नो भोट दिएका थिए । शनिवारको ग्राण्ढ फिनाले एपिसोडमा यी चारै जना प्रतिभाहरुले आफ्ना प्रस्तुतिहरु दिएका थिए ।

विजेताको उपाधि हात पानुभएका गजमेरले आफूलाई विश्वभरबाट भोट गर्ने सबै नेपालीलाई मञ्चबाट धन्यवाद दिनुभयो । ‘म यो मायाको लागि सधैं नै ऋणी भएको छु । मैले, अब नेपाली संगीतबाट केही लिने भन्दा पनि केही दिने बेला आएको छ’, उहाँले भन्नुभयो ।

यसअघि पनि टिम प्रमोदबाटै राम लिम्बुले यो उपाधि जितेका थिए । टिम प्रमोदको प्रतिस्पर्धीले लगातार दोश्रो पटक नेपालकै नम्बर १ रियालिटी शोको टाइटल जितेका छन् । कोरोनाले केही प्रभाव पारेपनि यो रियालिटी शो हिमालय टीभीमा हरेक शुक्रबार र शनिबार बेलुकी ८ बजेबाट प्रसारण हुँदै आएको र विश्वभरिका दर्शकहरुको ध्यान तान्न सफल भएको थियो ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्