OnlinePana

आज : २०८० मंसिर १६ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
डिल्ली प्रसाद तिवारी , भाद्र १५, २०८० जुम्ला,
१४१ पटक

भदौ १५ गते । माओवादी पार्टी रुपान्तरण विशेष अभियान मुगुमा तयारी पुरा भएको छ ।
नेकपा माओवादी केन्द्रको ३ महिने अभियानका ईन्चार्ज गोमा कुँवरका अनुसार भाद्र १६ गते देशभर उद्घाटन हुने अभियानका लागि मुगुमा तयारी पुरा भएको छ । ईन्चार्ज कुँवरका अनुसार मुगुमा भदौ ११ र १२ गते वैठक सम्पन्न भएको छ । वैठक पछि मुगुका ४ पालिका र ४५ वटा वडा ईन्चार्जहरु खटाईएको छ ।

उहाँका अनुसार छायाननाथ रारा नगरपालिकाको सुकविर बुढा, खत्याड गाउँपालिका अजबहादुर शाही, सोरु गाउँपालिका नवराज धामी र कार्मारोड गाउँ छिरिट दम्दुल लामा कार्चेनको ईन्चार्जसिपमा अभियानका लागि टोली खटाईएको हो । पार्टीको वैठकमा भने कर्णाली प्रदेश सरकारका कार्यवाहक मुख्यमन्त्री तथा भौतिक पूर्वाधार मन्त्री मंगलबहादुर शाही उपस्थित भएर फर्किनु भएको छ ।

अभियानको भदौ १६ गते एकै पटक उद्घाटन गरि भब्य सहभागिता जनाउन पार्टीका सवै तहलाई ईन्चार्ज कुँवरले अनुरोध समेत गर्नु भएको छ ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्