OnlinePana

आज : २०७९ आश्विन १५ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
कोरपाटी संवाददातासाउन २९, २०७९काठमाडौंसुर्खेत
१३९ पटक

२८ साउन २०७९, आइतबार

कर्णाली प्रदेश सरकारका नवनियुक्त उद्योग, पर्यटन, वन तथा वातावरणमन्त्री बीरबहादुर शाहीले पद तथा गोपनीयताको शपथ लिनुभएको छ ।

कर्णाली प्रदेश प्रमुख तिलक परियारले नवनियुक्त उद्योगमन्त्री शाहीलाई आज पद तथा गोपनीयताको सपथ ग्रहण गराउनु भएको हो । मुख्यमन्त्री जीवबबहादुर शाहीको सिफारिसमा नेपालको संविधानको धारा १६८ को उपधारा ९ बमोजिम प्रदेश प्रमुखले नियुक्त गर्नु भएका नवनियुक्त मन्त्री शाहीले धारा १७२ बमोजिम उहाँसमक्ष शपथ ग्रहण गर्नुभएको हो ।

साउन २३ गते निवर्तमान उद्योगमन्त्री छिरिङ डम्डुल लामा (कार्चेन)को छ महिने पदावधि सकिएसँगै उक्त मन्त्रालयको जिम्मेवारी मुख्यमन्त्री शाहीले सम्हाल्दै आउनुभएको थियो । नवनियुक्त मन्त्री शाहीको शपथ ग्रहणसँगै आठ सदस्यीय कर्णाली प्रदेश सरकारको मन्त्रिपरिषद्ले पूर्णता पाएको छ । शाहीले आजै मन्त्रालयको पदभार ग्रहण गर्नुभएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्