OnlinePana

आज : २०८१ बैशाख ४ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
कोरपाटी संवाददाताचैत्र २६, २०७८सुर्खेत
१०१५ पटक

२६ चैत २०७८, शनिबार

प्रजातन्त्रवादी चिकित्सक संघ कर्णाली प्रदेशको संयोजकमा बालरोग विशेषज्ञ डा.नवराज केसी चयन हुनुभएको छ । कर्णाली प्रदेशको राजधानी वीरेन्द्रनगर सुर्खेतमा शुक्रबार संघद्वारा आयोजित प्रदेशको कार्य समितिको भेलाबाट डा.केसी संयोजकत्वको नयाँ कार्यसमिति चयन गरिएको हो ।

उक्त प्रदेश कार्य समितिको उप–संयोजकमा डा.शुभ श्रेष्ठ, डा.सुशील समदर्शी, डा.कमल थानी, डा. किशोर विष्ट तथा प्रदेश महासचिवमा डा.विकास खड्का सर्वसम्मत चयन भएको संयोजक केसीले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार प्रदेश सचिवमा डा.रोशन श्रेष्ठ, डा. तुफानसिंह कठायत र कोषध्यक्षमा डा. कृतिका थापा (श्रेष्ठ) चयन हुनुभएको छ ।

प्रदेश समिति सदस्यहरूमा डा.रोशनी खत्री, डा.शक्ति सुवेदी, डा.धर्मराज रेग्मी, डा.सुवास शर्मा, डा.पारस पौडेल, डा.अर्चना कार्की र डा.जीवन ज्ञवाली चयन हुनुभएको जनाइएको छ । नवगठित प्रदेश समितिले तीन सदस्यीय सल्लाहकार समिति पनि गठन गरेको छ । समितिको संयोजकमा प्रा.डा.डम्बर खड्का, सदस्यद्वय डा.सञ्जु खड्का र डा.विकास केसीलाई तोकिएको बताइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्