OnlinePana

आज : २०७८ माघ ३ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
कोरपाटी संवाददातापौष २७, २०७८सुर्खेत
१७८ पटक

२७ पुस २०७८, मंगलबार

सामाजिक विकास मन्त्रालय कर्णाली प्रदेशले स्वास्थ्यतर्फ सेवा करारमा कर्मचारी लिन विज्ञापन आह्वान गरेको छ । मन्त्रालयले चिकित्सक तथा स्वास्थ्यकर्मीका लागि विज्ञापन गरेको हो ।

कर्णाली प्रदेश सरकारको यही पुस २१ गते बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले सेवा करारमा कर्मचारी लिने निर्णय गरे बमोजिम मन्त्रालयले आज चिकित्सक तथा स्वास्थ्यकर्मी सेवा करारमा लिन सूचना प्रकाशित गरेको हो । मन्त्रालय मातहतका अस्पताल र स्वास्थ्य सेवा कार्यालयहरुमा रिक्त दरवन्दीमा पदपुर्ति गर्न विज्ञापन गरिएको सामाजिक विकास मन्त्रालयका प्रवक्ता विष्णुप्रसाद अधिकारीले जानकारी दिनुभयो ।

सामाजिक विकास मन्त्रालय कर्णाली प्रदेश अस्पताल र लोक सेवा आयोगबाट पदपूर्तिका लागि स्थायी कर्मचारी सिफारिस भई आएका स्वतः नरहने शर्त उल्लेख गरेर विज्ञापन गरिएको प्रवक्ता अधिकारीले बताउनुभयो । उहाँका अनुसार सेवा करारका लागि १५ दिने अवधि राखेर सूचना प्रकाशित गरिएको छ ।

मन्त्रालयले नवौ तहको चिकित्सकका लागि ५४, मेडिकल अधिकृत २० सहित आठौं तहको २१, सातौ तहका १६, स्टाफ नर्स ३८ सहित पाँचौ तहको ५० र चौथो तहका ९ जना गरी १५० चिकित्सक तथा स्वास्थ्यकर्मी माग गरेको छ । माग अनुसार चिकित्सक तथा स्वास्थ्यकर्मीमा छनोट भई आउने कर्मचारीहरुको पारिश्रमिक तथा सेवाका शर्तहरु कर्णाली प्रदेश सरकारको नियमानुसार हुने मन्त्रालयले जनाएको छ ।

यहाँ हेर्नुहोस विज्ञापन विवरणः

  

प्रतिकृया दिनुहोस्