OnlinePana

आज : २०८१ आषाढ ३ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
कोरपाटी संवाददाताबैशाख १७, २०७८सुर्खेत
६६४ पटक

१७ बैशाख २०७८, शुक्रबार

कर्णाली प्रदेशका मुख्यमन्त्री महेन्द्रबहादुर शाहीले कर्णाली प्रदेश अस्पताल सुर्खेतको छड्के अनुगमन गर्नुभएको छ । शुक्रबार अस्पताल पुगेर उहाँले कोभिड सङ्क्रमित बिरामीहरूको उपचार अवस्थाको बारेमा अनुगमन गर्नुभएको हो ।

मन्त्रिपरिषद बैठक सकेर करिब बेलुका ७ बजे आर्थिक मामिला तथा योजना मन्त्री बिमला के.सी.सहित अस्पताल पुग्नुभएका मुख्यमन्त्री शाहीले कोरोना संक्रमितहरुको रहेको आइसोलेशन वार्डको निरीक्षण गर्नुभएको छ । अस्पतालको सेवा तथा बिरामीहरुको अवस्थाको अनुगमन तथा निरीक्षण गर्नुभएका मुख्यमन्त्री शाहीले अस्पताल निर्देशक डा.डम्बर खड्का र कोरोना सम्पर्क व्यक्ति डा.के.एन पौडेलसँग उपचार सेवा प्रभावका बारेमा बुझ्नुभएको थियो ।

शुक्रबारदेखि नै सामािजक विकास मन्त्रालयसमेत सम्हाल्नुभएका मुख्यमन्त्री शाहीले अनुगमनपश्चात अस्पतालका निर्देशक डा.खड्कासहित चिकित्सकहरुलाई उपचार सेवा प्रभावकारी बनाउन निर्देशन दिनुभएको छ । कोभिड उपचारका लागि अग्रभागमा रही सेवा गरिरहेका स्वास्थ्यकर्मीहरूका गुनासो एवं समस्याहरूको पनि उहाँले जानकारी लिनुभएको छ । स्मरण रहोस्, पछिल्लो २४ घण्टामा कर्णालीमा नौ जना कोरोना संक्रमितहरुको मृत्यु भएपछि उहाँले प्रदेश अस्पतालको सेवाको प्रभावकारिताबारे आकस्मिक अनुगमन तथा निरीक्षण गर्नुभएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्