OnlinePana

आज : २०८० आश्विन १४ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
कोरपाटी संवाददाताबैशाख १५, २०७८सुर्खेत
५३२ पटक

 १५ बैशाख २०७७, बुधबार

पछिल्लो समयमा कर्णालीमा थप तीन जना व्यक्तिको कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा सुर्खेतमा दुई र दैलेखका एक जना छन् ।

कर्णाली प्रदेश अस्पताल सुर्खेतमा उपचाररत दुईजना कोरोना संक्रमित बिरामीको गएराति मृत्यु भएको अस्पतालका कोरोना सम्पर्क व्यक्ति डा. के.एन पौडेलले जानकारी दिनुभयो । डा.पौडेलका अनुसार भेरीगंगा नगरपालिका ४ सुर्खेतका ६४ र वीरेन्द्रनगर नगरपालिका १३ का ५३ वर्षीय दुईजना पुरुषको मृत्यु भएको हो ।

भेरीगंगा नगरपालिकाका बिरामी बैशाख ५ र वीरेन्द्रनगरका विरामी बैशाख ११ गतेदेखि प्रदेश अस्पतालमा उपचाररत थिए । त्यस्तै, दैलेखमा नारायण नगरपालिका १ दैलेखका ७५ वर्षीय कोरोना संक्रमित एकजना पुरुषको मृत्यु भएको छ । तीनजना थपिएसँगै कर्णालीमा कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या ३८ पुगेको जनस्वास्थ्य सेवा निर्देशनालय कर्णाली प्रदेश सुर्खेले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्