Skip Add

OnlinePana

कोरपाटी संवाददातापौष २७, २०७७सुर्खेत
६३ पटक

२७ पुस २०७७, सोमबार

कर्णाली प्रदेशका प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनीले राष्ट्रिय एकता दिवसको अवसरमा शुभकामना व्यक्त गर्नुभएको छ । उहाँले एकता दिवस एवं नेपाल एकीकरण अभियानका नेतृत्वकर्ता पृथ्वीनारायण शाहको २२९औं जन्मजयन्तीका अवसरमा शुभकामना व्यक्त गर्नुभएको हो ।

स्वर्गीय शाहप्रति हार्दिक श्रद्धासुमन प्रकट गर्दै प्रदेश प्रमुख कलौनीले प्रदेशवासी तथा सम्पूर्ण नेपालीमा आज शुभकामना व्यक्त गर्नुभएको हो । प्रदेश प्रमुखद्वारा जारी शुभकामना सन्देशमा भनिएको छ ः “जातीय, धार्मिक, साँस्कृतिक विविधता भएका जनताका बीच एक आपसमा समन्वयगरी बलियो सुत्रमा एकतावद्ध गर्दै पृथ्वीनारायणले आरम्भ गरेको नेपाल एकीकरणको अभियानमार्फत तत्कालीन् अवस्थामा छरिएर रहेका बाईसे–चौबिसे राज्यहरु एकीकृत भएका थिए । उहाँले निर्माण गरेको यही दिनले सबैलाई एकतावद्ध भई राष्ट्रिय हितलाई सर्वोपरी मानेर अगाडि बढ्न प्रेरणा पैदा गर्ने विश्वास लिएको छु ।”
उहाँले यो ऐतिहासिक दिनले राष्ट्रिय एकता र बन्धुत्व भावना अभिवृद्धि गर्दै ‘समृद्ध नेपाल, सुखी नेपाली’को राष्ट्रिय आकांक्षा पुरा गर्न र सुन्दर, शान्त एवं समुन्नत नेपाल निर्माण गर्न सबैमा प्रेरणा मिलोस् भन्ने शुभकामना सन्देश दिनुभएको छ ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्