OnlinePana

आज : २०८१ आषाढ ६ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
कोरपाटी संवाददाताजेठ १९, २०७७जुम्ला,
६५८ पटक

तातोपानी गाउँपालिकाका भारतबाट आएका अलपत्र परेर गाउँछिरेका भनिएका २३ जना दुर्गा मा.वि लाम्राको क्वारेन्टाईनमा राखिएको छ । गाउँपालिका अध्यक्ष नवराज न्यौपानेका अनुसार २३ जनलाई सदरमुकाम एकिकृत क्वारेन्टाईनमा राख्ने स्थान नभएपछि मध्यरात लाम्राको क्वारेन्टाईनमा राखिसकिएको जानकारी गर्नुभएको छ ।
जिल्लाको एकिकृत क्वारेन्टाईनमा राख्ने निर्णय अनुसार जिल्लामा पठाईएको थियो । त्यहाँ बस्ने स्थान नभएपछि मध्यरात लाम्रामा राखिएको गाउँपालिकाले जानकारी गरेको छ । गाउँपालिका अध्यक्ष न्यौपानेले एकिकृत क्वारेन्टाईनको निर्णय जिल्लाले कार्यान्वयन गर्न नसकेपनि अव तातोपानीका बाहिरबाट आउने सवै नागरिकलाई सुरक्षित राख्ने छ । ताताेपानी हालसम्म सुरक्षित भएकाे सवैलाई गाउँपालिकाले जानकारि गरेकाेछ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्