OnlinePana

आज : २०८१ बैशाख ४ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
कोरपाटी संवाददातापौष ११, २०७८काठमाडौं
५६१ पटक

११ पुस २०७८, आईतबार

नेकपा (माओवादी केन्द्र) को केन्द्रीय महाधिवेशन अब केही बेरमा शुरु हुँदैछ । महाधिवेशन अहिले दिउँसो ३ः०० बजे कमलादीस्थित प्रज्ञा प्रतिष्ठान काठमाडौंमा उद्घाटन हुँदैछ । उक्त कार्यक्रममा सहभागी हुनका लागि देशैभरिबाट महाधिवेशन प्रतिनिधिहरु काठमाडौं भित्रिएका छन् ।

अहिले देशभरको प्रतिनिधिहरु प्रज्ञा प्रतिष्ठानको भवनका छिर्ने क्रम चलिरहेको छ । अतिथिहरु मञ्चको पछिल्लो लहरमा बसिरहेका छन् । महाधिवेशनको लाईभ प्रसारण भईरहेको छ । डबलीको डिजिटल पर्दामा झाँकी, शुभेच्छुक र समर्थकहरु भित्रका गतिविधिहरु नियालिरहेका छन् ।

महाधिवेशन उद्घाटका लागि तयारी कार्य पूर्ण भएको माओवादी केन्द्रले जनाएको छ । केन्द्रका अनुसार उक्त महाधिवेशनमा मनोनितसहित प्रतिनिधि एक हजार ६०० को हाराहारिमा रहने छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्