OnlinePana

आज : २०८१ आषाढ ६ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
कोरपाटी संवाददाताजेठ २८, २०७८सुर्खेत
७६१ पटक

 २८ जेठ २०७८, शुक्रबार

कर्णाली प्रदेशका मुख्यमन्त्री महेन्द्रबहादुर शाहीले राउटे समुदायलाई सरकारले आवश्यक सहयोग गर्ने बताउनुभएको छ ।

दैनिक उपभोग्य वस्तु (चामल) को अभाव भएको भन्दै प्रदेश सरकारसँग माग गर्न आईपुगेका राउटे समुदायका नागरिकहरुलाई मुख्यमन्त्री शाहीले लोपोन्मुख अवस्थामा रहेको राउटे समुदायलाई खाद्यवस्तुसहित उचित संरक्षण गर्ने बताउनुभएको हो । उहाँले सामाजिक विकासमन्त्री यज्ञबहादुर बिसीलाई राउटे समुदायको तत्कालको समस्या समाधानका लागि आवश्यक सहयोग गर्न निर्देशन दिनुभयो ।

यता सामाजिक विकासमन्त्री बिसीले उनीहरुको समस्या तत्काल सम्बोधन गर्न आवश्यक प्रबन्ध मिलाउने बताउनुभयो । सँधै मुखिया नेतृत्वको टोली सरकारसँग आफ्ना समस्या राख्दै आएपनि यसपटक भने केही दिनअघि यौन दुव्र्यवहारमा परेकी युवती र युवा राउटेहरुले खाद्यान्न सहयोग गर्न अनुरोध गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्