OnlinePana

आज : २०७८ आश्विन ७ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
दाना शाही मंसिर २२, २०७७ सुर्खेत
२८२ पटक

२२ मंसिर २०७७, सोमबार

कर्णाली प्रदेशमा कोरोना भाइरस संक्रमित हुनेको संख्या सात हजार नाघेको छ । आज ३६ नयाँ व्यक्तिमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएसँगै संक्रमितहरुको संख्या सात हजार ७१ पुगेको हो ।

कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान जुम्ला, प्रदेश अस्पताल तथा पशुपंक्षी रोग अन्वेषण प्रयोगशाला सुर्खेत, दैलेख अस्पताल र रुकुमपश्चिम चौरजहारी पिसिआर प्रयोगशालामा गरिएको पिसिआर परीक्षणमा पछिल्लो २४ घण्टामा सुर्खेतमा १४, जुम्ला र मुगुमा चार÷चार, दैलेख र कालीकोटमा दुई÷दुई, जाजरकोटमा एक र अन्य प्रदेशका नौ गरी ३६ जनामा संक्रमण देखिएको कर्णाली प्रदेश सामाजिक विकास मन्त्रालयका स्वास्थ्य शिक्षा अधिकृत नवराज कँडेलले जानकारी दिनुभयो ।

कर्णाली प्रदेशमा संक्रमितहरु हुनेहरुमा सबैभन्दा बढी सुर्खेतका तीन हजार २५, क्रमशः दैलेखमा एक हजार ६३३, सल्यानमा ६२६, जुम्लामा ३९२, कालीकोटमा ३१७, रुकुमपश्चिममा २३१, जाजरकोटमा १४०, हुम्लामा ५६, मुगुमा ४१, र डोल्पामा १५ जना रहेको स्वास्थ्य शिक्षा अधिकृत कँडेलले बताउनुभयो । उहाँका अनुसार अन्य प्रदेशका ५४० र भारतका पाँच जना संक्रमित रहेका छन् ।

त्यस्तै, आज ३० जना डिस्चार्ज भएसँग कर्णालीमा हालसम्म कोरोना भाइरस संक्रमण जितेर घर फर्कनेको संख्या छ हजार ४९८ पुगेको छ । अब निको हुन आठ प्रतिशत संक्रमित बाँकी रहेको सामाजिक विकास मन्त्रालय कर्णाली प्रदेशले जनाएको छ ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्