Skip Add

OnlinePana

दाना शाहीमंसिर १३, २०७७सुर्खेत
७४ पटक

१३ मंसिर २०७७, शनिबार

जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतले प्रहरी हुँ भन्दै ठगी गर्ने एकजना युवालाई शुक्रबार पक्राउ गरेको छ ।

जिप्रका सुर्खेतका प्रहरी निरीक्षक कनक शाही नेतृत्वमा गएको ११ जना प्रहरीको टोलीले सान्नीत्रिवेणी गाउँपालिका ४ कालीकोटका २८ वर्षीय बिलबहादुर धामीलाई पक्राउ गरेको हो । कालीकोट घर भई हाल बीरेन्द्रनगर नगरपालिका ३ तातोपानी सुर्खेतमा बस्दै आएका धामीलाई रु.१२ हजार नगदसहित पक्राउ गरिएको प्रहरी निरीक्षक शाहीले बताउनुभयो ।

“समुदायमा म प्रहरी हुँ भन्दै ठगी गरेको विशेष सूचना पाएपछि त्यही सूचनाका आधारमा हामीले उनलाई शुक्रबार पक्राउ गरेका हौं,” उहाँले भन्नुभयो, “नियन्त्रणमा लिईसकेपछि धामीलाई सोधपुछ गर्दा भने उनले म वन रक्षक हुँ भनि बताएको बयान दिएका छन् ।” उनको थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

 

 

प्रतिकृया दिनुहोस्