OnlinePana

आज : २०८० आश्विन ५ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
दाना शाहीआश्विन २०, २०७७ सुर्खेत
७११ पटक

२० असोज २०७७, मंगलबार

कर्णाली प्रदेशमा तीन दिनमा १२ फरार प्रतिवादीहरु पक्राउ परेका छन् । कर्णाली प्रदेश प्रहरी कार्यालय सुर्खेत र यस प्रदेशका १० जिल्ला प्रहरी कार्यालयहरुको संयुक्त पहलमा अदालतको फैसला कार्यान्वयन अभियान अन्तरगत उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको हो ।

प्रहरीले अदालतको फैसला कार्यान्वयनका क्रममा १६, १८ र १९ गते गरी १२ जना फरार प्रतिवादी पक्राउ गरेको छ । कर्णाली प्रदेश प्रहरी कार्यालयको विशेष टोलीको सहयोगमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतबाट लागु औषध र वन मुद्दाका दुई÷दुई, नागरिकता किर्ते मुद्दाका एक जना गरी पाँच फरार प्रतिवादीलाई पक्राउ गरिएको कर्णाली प्रदेश प्रहरी कार्यालय सुर्खेतका प्रवक्ता एवं प्रहरी बरिष्ठ उपरीक्षक राजेशनाथ बास्तोलाले जानकारी दिनुभयो ।

त्यसैगरी, जिप्रका जुम्लाबाट लागु औषधको एक र डोल्पाबाट केही सार्वजनिक अपराधको एक जना पक्राउ परेको प्रवक्ता वास्तोलाले बताउनुभयो । त्यस्तै, यही असोज १६ गते जिप्रका सुर्खेतबाट कर्तव्य ज्यान, लागू औषध र चोरीका एक÷एक र जिप्रका जुम्लाबाट लुटपाट र चौपाय चोरीका एक÷एक पाँच फरार प्रतिवादीलाई पक्राउ गरिएको उहाँले बताउनुभयो ।

पक्राउ परेका सबै प्रतिवादीहरुलाई सम्बन्धित जिल्ला अदालत समक्ष पेश गरिएको प्रदेश प्रहरी कार्यालय सुर्खेतले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्