OnlinePana

आज : २०७८ आश्विन ७ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
कोरपाटी संवाददाताभाद्र १७, २०७७जुम्ला
४७६ पटक

१७ भदौ २०७७ बुधबार

जिल्ला प्रशासन कार्यालय जुम्लाले सदरमुकाकाम खलंगा जुम्लामा पुनः निषेधाज्ञा जारी गरेको छ ।

चन्दननाथ नगरपालिकाभित्रै बढी संक्रमित भेटिएपछि जिल्ला प्रशासन कार्यालय जुम्लाले पुनः अनिश्चितकालीन् निषेधाज्ञा जारी गरेको हो । संक्रमणले झनै भयावह अवस्था लिन थालेपछि जुम्ला सदरमुकामको पूर्वमा दानसाँघु, पश्चिममा उमगाड, दक्षिण तिलानदी र उत्तरमा कर्णाली प्राविधिक शिक्षालाय क्षेत्रमा निषेधाज्ञा जारी गरिएको जिल्ला प्रशासन कार्यालय जुम्लाले प्रमुख जिल्ला अधिकारी भूपेन्द्र थापाले जानकारी दिनुभयो ।

प्रमुख जिल्ला अधिकारी थापाले भन्नुभयो, “अर्को सूचना नभएसम्मका लागि यी चार किल्लाभित्र जमघट, भेला, भिडभाड, पर्व, जात्रा तथा आसन्न चाडपर्वहरु नगर्न नगराउन र औषधि पसल तथा स्वास्थ्य सेवा बाहेक सम्पूर्ण क्रियाकलाप बन्द गर्न आदेश गरिएको छ ।” यहाँका कुनैपनि पसल, कार्यालय, व्यवसाय र संघ संस्था खोल्न नपाउनेगरी संक्रामक रोग ऐन, २०२० को दफा २(२) तथा स्थानीय प्रशासन ऐन, २०२८ को दफा ६(३) बमोजिम निषेधाज्ञा जारी गरिएको प्रशासनले जनाएको छ

प्रतिकृया दिनुहोस्