OnlinePana

आज : २०८० मंसिर २३ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
कोरपाटी कार्तिक ९, २०७७जुम्ला,
१९४१ पटक

सिञ्जा कार्तिक ९ गते ।  सत्तारूढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का प्रदेश कमिटि सदस्य मेनका पछाई र डाक्टर  पुजन राेकाया बिच विवाह भएकाे छ । नेता पछाई र डाक्टर राेकाया बिच बिवाह भएकाे परिवारले जनाएकाे छ  ।                                                     काठमाण्डाैमा  अनेरास्नेववियूकाे सक्रिय िवद्यार्थी राजनिति शुरू गर्नुभएका नेता   पछाई , अखिल नेपाल महिला संघ हुदै अहिले   नेकपा कणार्ली प्रदेश कमिटमा हुनुहुन्छ ।                                                                        जुम्लाकाे महिला राजनिति पृष्ठभुमिमा अग्रणी भुमिका र अब्बलता देखाउने थाेरै महिला मध्यका  उहाँ  बि.स  २०७४ सालकाे निर्वाचनमा समानुपातिक सांसदकाे नामवलिमा पनि पर्नु भएकाे थियाे ।                                               यसैगरि डाक्टर पुजन राेकाया  कर्णाली स्वास्थ्य बिज्ञान प्रतिष्ठान शिक्षण अस्पतालका हाडजाेर्नी बिशेषज्ञ डाक्टरकाे रूपमा कार्यरत हुनुहुन्छ । उहाँ कर्णाली र   प्रतिष्ठानकाेे अब्बल जनशक्तिकाे रूपमा स्थापित हुनुहुन्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्