Skip Add

OnlinePana

कोरपाटी संवाददाताफागुन १८, २०७७जुम्ला,
१८५ पटक

जुम्ला १८ फागुन, नेपाल सरकार स्वास्थ्यतथा जनसंख्या मन्त्रालयले कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान जुम्लाको निमित्त उपकुलपतिमा अस्पताल निर्देशक डा.मंगल रावललाई जिम्मेवारी दिएको छ ।

प्रतिष्ठानका उपकुलपति प्राडा.राजेन्द्र वाग्लेको चार वर्षीय पदावधि सकिए पछि सो पद आइतबारदेखि खालीभएको थियो । प्रतिष्ठान जुम्लाका सहकुलपति एवं स्वास्थ्य तथा जनसङ्यामन्त्री हृदयेश त्रिपाठीले डा.रावललाई सोमबार निमित्त उपकुलपतिको जिम्मेवारी दिनुभएको हो ।

पाटन स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा उपकुलपतिमा शिक्षाध्यक्ष र पोखरा स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा डीनलाई निमित्त उपकुलपतिको जिम्मेवारी दिईएको बताईएको छ । चार वर्ष अघिदेखि प्रतिष्ठानमा कामगर्दै आउनु भएका हुम्ला निवासी हाडजोर्नी विशेषज्ञ तथा एशोसियएट प्रोफेसर डा.रावल डेढ वर्षदेखि अस्पताल निर्देशकको रुपमाकार्यरत हुनुहुन्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्